prekėms iki -25%nuolaida!!!

Nuo šiol pristatymas NEMOKAMAS!  
Užsakymų bei konsultacijų telefonai: 8 676 21001; 8 699 82994
Karantino laikotarpiu prekės bus pristatomos.
Vykdomos nuotolinės klientų konsultacijos.

RAVAK gaminių garantija

 • Visoms vonioms suteikiame 10 metų garantiją. Garantijos sąlyga yra originalių RAVAK atramų (kojelių) panaudojimas atitinkamam vonios tipui pagal montavimo instrukciją. Atskiriems vonios nutekamiesiems komplektams suteikiame 3 metų garantiją.
 • Visoms dušo kabinoms ir durims suteikiama 5 metų garantija (galioja nuo 2019.01.01).Techniniam sprendiniui AntiBlock (slankiojanti durų uždarymo ir atidarymo sistema) pagal testais nustatytą minimalų 1 000 000 atidarymų kiekį suteikiame 10 metų garantiją.
 • Dušo padėklams iš lieto marmuro suteikiame 5 metų garantiją (galioja nuo 2017.01.01). Padėklų sifonams suteikiame 3 metų garantiją.
 • Nerūdijantiems nutekamiesiems latakams (atitinkamai, įtvirtintoms dalims) suteikiame 25 metų garantiją. Nerūdijančio nutekamojo latako keičiamoms dalims galioja 3 metų garantija. Plastikiniams nutekamiesiems latakams ir grindų sifonui suteikiame 6 metų garantiją. Keičiamiems elementams suteikta 3 metų garantija.
 • Visiems lieto marmuro praustuvams suteikiame 5 metų garantiją (galioja nuo 2018.01.01). Keraminiams plonasieniams praustuvams (Slim) suteikiama 3 metų garantija. Praustuvų priedams (praustuvo išleidimo sistemoms ir sifonams) suteikiame 3 metų garantiją.
 • Visiems vonios kambario baldams suteikiame 5 metų garantiją (galioja nuo 2018.01.01).
 • Visiems maišytuvams * (išskyrus Suzan serijos maišytuvus) suteikiame 5 metų garantiją, o keraminėms maišytuvo kasetėms minimalus testuotas naudojimo laikotarpis 30 metų. Vandens maišytuvų Suzan kasetėms taikome 5 metų garantiją. Potinkinei maišytuvo R-box dėžutei suteikiame 5 metų garantiją. Vonios kambario priedams suteikiame 5 metų garantiją. Penkerių metų garantija netaikoma maišytuvų priedams. * 5 metų garantijos vandens maišytuvams ir maišytuvo kasetėms būtina sąlyga yra slėginių žarnelių prijungimas prie kampinių vožtuvų, su įrengtais sieteliais nešvarumams iš vamzdžių surinkti ir į maišytuvą įtekančio vandens filtras 100 - 300 μm . Maksimali vandens darbinė temperatūra yra 90°C, eksploatacinė temperatūra yra 65°C. Maksimalus vandens slėgis yra 1 MPa.
 • Unitazams ir bidė suteikiama 10 metų garantija (galioja nuo 2019.01.01). Sanitarinės keramikos aksesuarams (dangčiams-sėdynėms ir  valdymo klavišams) suteikiama 3 metų garantija.
 • WC moduliui ir bidė moduliui (atitinkamai, potinkiniam bidė rėmui) taikome 10 metų garantiją. Modulių keičiamiems elementams suteikta 3 metų garantija.
 • Garantija netaikoma:
 • defektams, atsiradusiems dėl netinkamo įrengimo, neatitinkančio nurodymų, išdėstytų montavimo instrukcijoje ir statybinio pasirengimo
 • defektams, atsiradusiems dėl netinkamo naudojimo arba priežiūros
 • esant didesniam gaminio susidėvėjimui nei įprastai naudojant
 • esant mechaniniam ar kitokiam gaminio pažeidimui, susidarius nenumatytai situacijai (pavyzdžiui, kilus gaisrui)
 • defektams, atsiradusiems dėl gaminio naudojimo ne vonios kambaryje (už jo ribų), netinkamomis arba ekstremaliomis sąlygomis (pavyzdžiui, saunoje, eksterjere ir t.t.)
 • defektams, apie kurių atsiradimą pirkėjas buvo iš anksto informuotas raštu ir dėl kurių gaminiui buvo pritaikyta nuolaida nuo pradavimo kainos. Prekės defektu nepripažįstamos panaudotos medžiagos savybės, leistinos pagal privalomas normas.

 

 

GRĄŽINIMO SĄLYGOS

1. Pirkėjas nenurodydamas priežasties per 14 (keturiolika) dienų turi teisę atsisakyti prekių pirkimo-pardavimo sutarties pranešdamas apie tai Pardavėjui. Šia teise Pirkėjas negali pasinaudoti sudarius vieną iš Lietuvos Respublikos Civilinio kodekso 6.22810 straipsnio 2 dalyje išvardintų sutarčių.
1.1. Pirkėjas turi teisę nenurodydamas priežasties atsisakyti prekių pirkimo ir pardavimo sutarties tik tuo atveju, jei visos grąžinamos prekės yra su autentiškomis etiketėmis, apsauginiais maišeliais ir originalia pakuote, vienkartinė prekių pakuotė nėra pažeista, t.y. prekės nepraradusios tokios išvaizdos, kokia buvo parduotos.
1.2. Pardavėjui gavus raštišką pranešimą apie pirkimo ir pardavimo sutarties atsisakymą, prekės turi būti grąžintos Pirkėjo sąskaita per 7 dienas nuo pranešimo gavimo.
1.3. Pardavėjui gavus grąžinamas prekes ir įvertinus jų kokybę, per 15 dienų nuo prekės sugrąžinimo bus grąžinta prekės kaina be prekių pristatymo išlaidų.
1.4. Pirkėjas negali pasinaudoti 1 punkte nustatyta teise atsisakyti prekės pirkimo ir pardavimo sutarties, jeigu prekės nebegali būti grąžintos dėl prekinių savybių praradimo (netekimo).