prekėms iki -25%nuolaida!!!

Nuo šiol pristatymas NEMOKAMAS!  
Užsakymų bei konsultacijų telefonai: 8 676 21001; 8 676 20077
Specialūs pasiūlymai su 30% nuolaida čia!!!
Dušo kabinos > Keturkampės kabinos

Dušo kabina CRV2+CRV2

Kodas : Kaina:Akcijos kaina:
Kaip užsakyti?

Patobulintas
Dušo kabinų laikiklis Chrome turi nustatymo skirtingu kampu galimybę ir leidžia išlyginti galimus sienos nelygumus. Idealų kampinių dušo kabinų sandarumą garantuoja apatinis vandenį atstumiantis sandariklis ir 10 mm aukščio slenksčio juostelė.
Dušo kabinų Chrome dizaino pagrindas – ovali forma, jungianti visus jos elementus į visumą. Vienu metu ji sukuria harmoningą simfoniją su to paties pavadinimo koncepcija.

Durys kaip argumentas
Varstomos durys Chrome turi unikalų pranašumą, atsidaro ir į vidų, ir į išorę. Taigi, vanduo suteka į dušo erdvės vidų ir grindys lieka sausos, o tai garantuoja visišką Jūsų saugumą.

  • matmenys: 80. 90, 100, 110, 120 cm
  • spalvinis variantas: profiliai – baltas, poliruotas aliuminis, satinas
  • saugaus stiklo vitražas: 6 mm; Transparent
  • gaminio aukštis: 195 cm

Vienas gaminys CRV2 sudaro pusę dušo kabinos. Norint sukurti stačiakampę dušo kabiną, reikia užsakyti 2x CRV2. Gaminys įrengiamas vonios kambario kampe, išklijuotame plytelėmis, ant padėklų RAVAK ANGELA, PERSEUS, PERSEUS PRO, PERSEUS PRO CHROME, GIGANT PRO, PERSEUS PRO FLAT, GIGANT PRO FLAT, GIGANT PRO CHROME arba tiesiog ant grindų su įrengtu dušo kanalu arba trapu. Į komplektaciją įeina 2x metaliniai laikikliai