Ravak prekėms iki -25%nuolaida!!!

Nuo šiol pristatymas nemokamas!!!  
Užsakymų bei konsultacijų telefonai: 8 676 21001; 8 676 20077
Maišytuvai > Vonios-dušo maišytuvai

Termostatinis vonios/dušo maišytuvas


Kodas : Kaina:Akcijos kaina:
Kaip užsakyti?
  • Užkerta kelią nepageidaujamiems temperatūros pokyčiams

Termostatinis dušo maišytuvas turi ne svirtį, bet specialią rankenėlę, apsaugotą nuo atsitiktinio judesio. Taigi galite būti tikri, jog net netyčia ją užkliudę, neapsipilsite šaltu ar karštu vandeniu. Bet kuriuo metu lengvai galite pakeisti temperatūrą nuspaudę blokavimo mygtuką. Ši apsauga sukurta tam, kad bet koks vandens temperatūros keitimas būtų pasirenkamas, o ne netyčinis.

  • Saugus vaikams

Maišytuvo rankenėlėje įtaisytas blokavimo mygtukas apsaugo nuo apsiplikymo karštu vandeniu duše – jis saugo nuo vandens temperatūros pakilimo virš 38 °C. Esant nepakankamam vandens pritekėjimui (šalto arba karšto), nustatyto slėgio disbatlansui, dėl vidinio apsaugos mechanizmo vanduo iš maišytuvo neišteka, todėl galite būti ramūs, kad jūsų vaikai netyčia neapsiplikys.

  • Taupo vandenį ir energiją

Termostatas taupo vandenį, nes vandens temperatūra nustatoma automatiškai, o ne reguliuojama rankiniu būdu. Visi žino, kiek išteka nesunaudojamo vandens, kol pasiekiama norima jo temperatūra.

  • Palaiko pastovią vandens temperatūrą

Vanduo duše teka 38 °C temperatūros net tada, kai kažkas virtuvėje plauna indus ar nuleidžia vandenį tualete. Naudodamiesi paprastu vandens maišytuvu, tokiais atvejais neišvengiame nemalonaus temperatūros svyravimo.